Yaşam

Yeni nesil modaya hayran

ANTALYA (İGFA) – Antalya Büyükşehir Belediyesi, Türkiye Cumhuriyeti’nin kuruluşunun 100’üncü yılı etkinlikleri kapsamında Amsterdam merkezli moda etkinlik şirketi AFWEU işbirliğiyle Yeni Nesil Moda Haftası etkinliği düzenliyor. Antalya’nın genç tasarımcılarını desteklemeyi ve gençlerin sanatın her alanında güçlü olmalarını sağlamayı amaçlayan etkinlik, moda dünyasının genç ve yetenekli tasarımcılarını ağırlıyor.

Karaalioğlu Parkı Atatürk Basketbol Sahası’nda düzenlenen Yeni Nesil Moda Haftası kapsamında 100. Yıl Özel Koleksiyon defilesi Antalyalılarla buluştu. Farklı ülkelerden genç tasarımcılar 30 modelin yer aldığı defile düzenledi. Genç tasarımcıların 100. yıl özel tasarımları büyük beğeni topladı.

GENÇ STİLİSTLERİ DESTEKLİYORUZ

Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Daire Başkanı Nurettin Tonguç, Büyükşehir Belediyesi’nin genç stilistlere destek verdiğini belirterek, “Hayallerinizi gerçeğe dönüştürmek için her zaman yanınızdayız.”

AFWEU moda etkinlik şirketi CEO’su Aydın Açık da etkinliğin Antalya’nın markası olacağını belirterek, desteklerinden dolayı Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek’e teşekkür etti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu